Edukaciniai užsiėmimai grupėms, klasėms, kolektyvams

Kviečiame išbandyti išmaniąsias technologijas edukacinių užsiėmimų metu! Moksleiviai / grupės / kolektyvai gali atvykti  iš visos Lietuvos. Šiuo metu mokyklose aktualus profesinis veiklinimas, todėl šie užsiėmimai puikiai tiks visiems, ypač besidomintiems, kas nauja sukuriama technologijų pasaulyje, kokios ateities perspektyvos mūsų laukia bei norintiems pradėti sėkmingai planuoti savo karjerą.

Bendradarbiaudami galime duoti vaikams visapusiškas galimybes iš arti pamatyti, kas naujo yra sukuriama technologijų pasaulyje ir kokios ateities perspektyvos mūsų laukia.

Bet kurio dalyko mokytojas gali atvesti savo klasę pas mus į edukacinį užsiėmimą ir mes dėsime visas pastangas, kad užsiėmimas Išmaniojoje mokykloje būtų prasmingas. Galite rinktis užsiėmimą, į kurį norite ateiti su klase: robotika (robotų konstravimas ir išbandymas arba robotų programavimas), 3D modeliavimas, porcelianas ir kt.

Robotikos edukacinių užsiėmimų metu ne tik sužinosite robotikos naujienas, keistenybes, bet ir patys kursite išradingus robotus, bei dalyvausite jūsų klasės robotų turnyre! 3D modeliavimo edukacijoje modeliuosite ir kursite savo trimatį daiktą, kurį atspausdinsime 3D spausdintuvu! Porceliano edukaciniame užsiėmime dekoruosite puodelius, kuriuos galėsite išsinešti! Laukia neišdildomos akimirkos kupinos emocijų ir netikėtumų!

Kviečiame atvykti ir ugdyti savo įgūdžius jau dabar! Mokslas vietoje nestovi!

Užsiėmimo trukmė – 1,5 val.

Užsiėmimo laikas – individualus, būtina išankstinė registracija.

Informacija: 8686 86587 (Šiauliai); 8640 83377 (Klaipėda)