PASIVAIKŠČIOJIMAS SU DINOZAURAIS

Stovykla „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ – tai įtraukianti edukacinė pramoga, kurioje vaikai sužinos daug įdomių faktų apie dinozaurus, išnykusius prieš 65 milijonus metų.

Stovyklos metu vaikai susipažins su pagrindiniais dinozaurais ir jų aplinka, kaip ir kada jie gyveno. Sukurs aplinką savo dinozaurams bei juos pastatys iš LEGO®  edukacinių rinkinių.

Vaikai sužinos apie nuostabius dinozaurus, gyvenančius per Juros periodą ir kitus išnykusius priešistorinius gyvūnus, kurie klajojo per žemę ir plaukdavo jūrose prieš milijonus metų. Parodys savo įgūdžius, naudodami mūsų specializuotus projektų rinkinius! Atveskite savo vaiką mokytis, kurti ir žaisti į stovyklą “Pasivaikščiojimas su dinozaurais”!

Į savo veiklas integruosime ir kitas sritis: virtualųjį pasaulį, XBOX interaktyvius žaidimus ir kitus kūrybinius edukacinius žaidimus, edukacines išvykas.

Stovyklos metu keliausime, atrasime, kursime, tyrinėsime!

Stovyklos trukmė: 10-15 val.

Stovyklos amžiaus grupė: nuo 5 metų

Maitinimas: į kainą įskaičiuoti užkandžiai, pietūs, gėrimai.

Stovyklos pamainos:

Šiauliai: rugpjūčio 20-24 d.

Mažeikiai:  rugpjūčio 27-31 d.

Stovyklos kaina 5 dienoms: 80 Eur.

Dalyvių skaičius ribotas!

Registracija vyksta pildant registracijos formą arba galite susisiekti telefonu – 8686 86587 (Šiauliai), 8631 22111 (Mažeikiai)