Industrinė robotika

8 ak. val. per mėnesį
nuo 14 metų
Šiauliai

Programa „INDUSTRINĖ ROBOTIKA“ skirta ugdyti ir skatinti mokinių techninius gebėjimus pramoninės/industrinės robotikos mokslo srityje, propaguoti domėjimąsi išmaniąja gamyba. Vaikai įgis žinių apie robotikos mokslą, dirbs su tikru, gamyklose naudojamu robotu (FANUC), lavins kūrybinius, mokslinius, techninius industrinių robotų programavimo įgūdžius, gebės vertinti save, įgis didesnį pasitikėjimą ruoštis ateities profesijai – robotikos inžinierius. Programos pagalba mokoma dirbti komandoje, ugdomi bendradarbiavimo, komunikavimo įgūdžiai, lavinamas gebėjimas priimti sprendimus, loginis mąstymas, skatinamas kūrybiškumas per praktinę veiklą. Praktinės veiklos programa yra pateikiama robotų gamintojų. Programa padės mokiniams kuo anksčiau išbandyti ir susipažinti su pramoninės robotikos mokslu, iššūkiais, galimybėmis, ateities profesinėmis perspektyvomis, skatins rinktis susijusias IRT studijas. Įgytos žinios ir įgūdžiai padės orientuotis pasirenkant savo profesinį kelią.

Užsiėmimų metu:

• susipažinimas su robotų koordinačių sistema, valdymo metodais;
  • pažintis su roboto operatoriaus pultu;
  • praktinės užduotys atliekant roboto programavimo komandas;
  • darbas su ROBOGUIDE progamine įranga;
  • programavimas virtualioje aplinkoje ir konkrečių užduočių atlikimas su robotu-ranka.

Pirmasis pažintinis susitikimas organizuojamas sausio 21 d. (antradienį) 17:30 val. Išmaniojoje mokykloje. Susitikimo metu užsiėmimų vadovas pristatys industrinės robotikos programą, supažindins su užsiėmimų temomis ir praktinėmis veiklomis, atsakys į auditorijos klausimus. Susitikimas – nemokamas!

Informacija ir registracija į susitikimą: 8-686 86587 arba info@ismaniojimokykla.lt arba užpildykite registracijos formą.