Ukulėlės (gitaros) užsiėmimai

2 kartus per savaitę po 45 min.
5-8 m.
Šiauliai

Mėgsti klausytis muzikos, kuri dainas, improvizuoji, ieškai draugų ,o gal nori visa tai  kartu atrasti viename būrelyje? Tuomet ukulėlės (gitaros) užsiėmimai kaip tik tau. Čia atėjęs galėsi išmokti groti ukulėle arba akustine gitara, išmokti dainuoti ir groti populiariausias dainas, kaupti savo dainų repertuarą, koncertuoti tėveliams, draugams ar  miesto renginiuose. O gal norėsi vasarą stovykloje  prie laužo pagroti su draugais savo mėgstamą dainą? Jeigu  turi ukulėlę ar gitarą atsinešk pas mus, mes kartu stengsimės, kad ji imtų skambėti. Susipažinsime su instrumento sandara, išmoksime susiderinti instrumentą, skaityti TAB‘us, jausti ritmą, mokysimės akordus ir įvairius grojimo būdus,intonuoti, dainuoti ir groti. Drauge džiaugsimės muzika, o pertraukų metu jūsų lauks stalo žaidimai ar linksmieji robotai. Užsiėmimai vyks 2 kartus per savaitę po 45 minutes 14.00-14.45 arba  14.45-15.30 (pasirinktinai) antradienį ir ketvirtadienį. Lankyti gali visi mokyklinio amžiaus vaikai. Jeigu tinka užsiėmimų  laikas, gali lankyti ir jaunesni-4-6 metų vaikai.