Išmanusis Robotų šou

Pasirinkę gimtadienio scenarijų „IŠMANUSIS ROBOTŲ ŠOU“ domėsitės ir pasinersite į robotikos pasaulį, mokysimės konstruoti, išbandysite robotų techniką, pamatysite, kokie robotai supa mus, kokie įdomūs ir keisti jie gali būti. Pasitelkę gerą nuotaiką ir fantaziją nekantraudami konstruosime savo robotą! Robotai bus išbandomi trasose, sumo ringuose ir varžysis tarpusavyje. Komandinis žaidimas įtrauks kiekvieną šventės dalyvį ir garantuos puikią nuotaiką!

Šventės trukmė: ~2,5 val.

Šventės laikas: savaitgaliai, darbo dienos, būtina išankstinė registracija.

Šventės dalyviai: amžius nėra ribojamas. Gimtadienį švęsti gali ir vaikai, ir suaugę. Dalyvių skaičius taip pat nėra ribojamas.

Šventės kaina: Jei dalyvių (vaikų ir suaugusiųjų) skaičius iki 12 – nuo 85 Eur, jei dalyvių daugiau kaip 12, už kiekvieną papildomą dalyvį (vaiką ar suaugusįjį) – 7-8 Eur. Papildoma šventės valanda – 25 Eur.

Šventės vaišės: galite atsinešti savo tortą, užkandžius ir visa kita, kuo norite vaišintis.

Švęsti išmaniai Jums padės Išmaniosios mokyklos kolektyvas. Šventės metu nuolat bus žmogus, atsakingas už sėkmingą šventės pravedimą.

Gimtadienis Išmaniojoje mokykloje – ne tik smagus, bet ir naudingas!