Išmanusis Robotų šou

Pasirinkę gimtadienio scenarijų „IŠMANUSIS ROBOTŲ ŠOU“ domėsitės ir pasinersite į robotikos pasaulį, mokysimės konstruoti, išbandysite robotų techniką, pamatysite, kokie robotai supa mus, kokie įdomūs ir keisti jie gali būti. Pasitelkę gerą nuotaiką ir fantaziją nekantraudami konstruosime savo robotą! Robotai bus išbandomi trasose, sumo ringuose ir varžysis tarpusavyje. Komandinis žaidimas įtrauks kiekvieną šventės dalyvį ir garantuos puikią nuotaiką!

Šventės trukmė: ~2,5 val.

Šventės laikas: savaitgaliai, darbo dienos, būtina išankstinė registracija tel. 8-686 86587 (Šiauliai), 8-640 83377 (Klaipėda).

Šventės dalyviai: amžius nėra ribojamas. Gimtadienį švęsti gali ir vaikai, ir suaugę.

Šventės vaišės: galite atsinešti savo tortą, užkandžius ir visa kita, kuo norite vaišintis.

Švęsti išmaniai Jums padės Išmaniosios mokyklos kolektyvas. Šventės metu nuolat bus žmogus, atsakingas už sėkmingą šventės pravedimą.

Gimtadienis Išmaniojoje mokykloje – ne tik smagus, bet ir naudingas!