Nuotolinė edukacija „Interaktyvaus atviruko kūrimas” 2-7 kl.

Šiais laikais norėdami pasveikinti artimą, mes siunčiame paveiksliuką ar judančią animaciją socialiniais tinklais, elektroniniu paštu ar susirašinėjimo programėlėmis. Ar susimąstėte, kaip kilo tradicija sveikinti vaizdu? Kokia atviruko gimimo istorija? Mokiniai supažindinami su atviruko atsiradimo istorija bei vaizdine programavimo kalba ir jos galimybėmis. Scratch- tai vaikams sukurta programavimo kalba, kurios pagalba galima kurti sveikinimus visomis progomis, animuoti juos ir dalintis su draugais! Po edukacijos mokiniams išsiunčiama papildoma vaizdinė medžiaga, kurios pagalba, jie galės tobulinti pradėtą darbą ir ateityje kurti savo projektus ir dalintis su draugais.

Edukacija skirta 2-7 klasių mokiniams.

Edukacijos trukmė –  45 min. per ZOOM platformą.

Registracija ir platesnė informacija: tel. 8-686 86587 arba info@ismaniojimokykla.lt