Nuotolinė edukacija „KOMPIUTERIO KURIAMAS MENAS“ 5-8 kl.

Nuotolinė edukacija „KOMPIUTERIO KURIAMAS MENAS“. Jei piešinys kuriamas kompiuteriu, pasirenkant atsitiktinius skaičius, ar tai žmogaus kurtas darbas ar kompiuterio? Kompiuteris- gali būti kūrėjas ar tik priemonė? Edukacijos metu mokiniai susipažins su vaizdine programavimo kalba bei jos galimybėmis. Scratch- tai vaikams sukurta programavimo kalba, kurios pagalba galima kurti nuostabius žaidimus, animacijas, piešti bei įrašinėti garsus, kurti smagias istorijas. Kas šauniausia- visais savo sukurtais projektais galima dalintis su draugais bei būti kūrėju kiekvieną dieną. Mokiniai mokytojos padedami sinchroniniu būdu kurs savo piešinį scratch aplinkoje. Po užsiėmimo nusiunčiama video medžiaga, kurios pagalba mokiniai gali tobulinti savo projektą bei kurti Scratch projektus ateityje.

Edukacija skirta 5-8 klasių moksleiviams.

Edukacijos trukmė –  45 min. per ZOOM platformą.

Registracija ir platesnė informacija: tel. 8-686 86587 arba info@ismaniojimokykla.lt