REGISTRACIJA

Įdomu. Perspektyvu. Naudinga.

Ankstyvoji robotika

Smagioji (ankstyvoji) robotika

Smagiosios robotikos užsiėmimus gali lankyti 5-8 metų vaikai, kuriems labai patinka konstruoti iš lego detalių ir kurti! Užsiėmimai vyksta Šiauliuose ir Klaipėdoje.

robotika

Robotika (Mindstorms)

Užsiėmimus gali lankyti vaikai nuo 9 metų ir jaunuoliai. Užsiėmimai vyksta Šiauliuose ir Klaipėdoje.

ankstyvasis programavimas

Ankstyvasis programavimas

Užsiėmimai skirti jaunuoliams 10-14 metų, kurie nori susipažinti, išbandyti, išmokti programavimo padmenų. Jei sėdėti prie kompiuterio, tai sėdėti naudingai ir tikslingai!

programavimas C++

Programavimas C++

Užsiėmimai skirti jaunuoliams nuo 12 metų. Programos metu mokomasi funkcionalios ir ir universalios programavimo kalbos C++. Puiki investicija į savo ateitį!

arduino robotikos užsiėmimai

Arduino robotika

Užsiėmimus gali lankyti jaunuoliai nuo 10 metų. Užsiėmimų metu mokysitės programuoti ir konstruoti paprasčiausias elektrines schemas naudojantis gerai žinomu mikrovaldikliu UNO advanced. Užsiėmimai vyksta Klaipėdoje.

MICRO:BIT programavimo užsiėmimai

Micro:bit kompiuterių programavimo užsiėmimai Klaipėdoje ir Šiauliuose nuo rugsėjo mėn.!

Internetinių puslapių kūrimo pagrindai

Naujas užsiėmimas Šiauliuose! "Internetinių puslapių kūrimo pagrindai" skirti moksleiviams 10-15 metų amžiaus arba lankiusiems ankstyvąjį programavimą ar pažengusiųjų robotikos kursą.

STEAM pagrindai

STEAM pagrindai - nauji užsiėmimai Išmaniojoje mokykloje, kuriuose yra sujungiami skirtingų mokslo šakų pagrindai į vieną bendrą veiklą (gamtos mokslai, menas, technologijos, inžinerija, matematika).

Industrinė robotika

Naujiena! Industrinės robotikos užsiėmimas januoliams nuo 14 metų Šiauliuose!

Python programavimas

Naujas užsiėmimas Šiauliuose! Python programavimas vaikams nuo 10 metų. Kovo mėnesį renkama nauja pradedančiųjų grupė!

PLAČIAU

Turite klausimų ar pasiūlymų? Susisiekite su mumis.

SUSISIEKITE