REGISTRACIJA

Užsiėmimai

Įdomu. Perspektyvu. Naudinga.

Ankstyvoji robotika

Smagioji (ankstyvoji) robotika

Smagiosios robotikos užsiėmimus gali lankyti 5-8 metų vaikai, kuriems labai patinka konstruoti iš lego detalių ir kurti! Užsiėmimai vyksta Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

PLAČIAU
robotika

Robotika (Mindstorms/FLL)

Užsiėmimus gali lankyti vaikai nuo 9 metų ir jaunuoliai. Užsiėmimai vyksta Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

PLAČIAU
ankstyvasis programavimas

Ankstyvasis programavimas

Užsiėmimai skirti jaunuoliams 10-14 metų, kurie nori susipažinti, išbandyti, išmokti programavimo padmenų. Jei sėdėti prie kompiuterio, tai sėdėti naudingai ir tikslingai!

PLAČIAU
programavimas C++

Programavimas C++

Užsiėmimai skirti jaunuoliams nuo 12 metų. Programos metu mokomasi funkcionalios ir ir universalios programavimo kalbos C++. Puiki investicija į savo ateitį!

PLAČIAU
3D grafika

3D grafika

3D grafikos užsiėmimai skirti nuo 10 metų. Šio užsiėmimo metu vaikai mokosi objektus modeliuoti trimate programa ir sukurtus kūrinius paversti realiais daiktais, kurie atspausdinami 3D spausdintuvu!

PLAČIAU
Android programėlių kūrimas

Android programėlių kūrimas

Užsiėmimai skirti jaunuoliams nuo 12 metų. Sukursite savo pirmąją programėlę ir įsidiegsite į savo Android telefoną ar kitą įrenginį!

PLAČIAU
Edukaciniai Minecraft užsiėmimai

Minecraft edukaciniai užsiėmimai

Užsiėmimai skirti 7-10 metų vaikams. Tai edukaciniai užsiėmimai su išgyvenimo ir nuotykių elementais! Vyksta Klaipėdoje!

PLAČIAU
skaitmeninės fotografijos kursai

Fotografija

Fotografija skirta jaunuoliams nuo 15 metų, norintiems išmokti teisingai fotografuoti, gilintis į fotografavimo procesą ir fototechniką. Pasisemkite džiaugsmo ir entuziazmo, fiksuokite tik iškalbingus vaizdus ir akimirkas!

PLAČIAU
arduino robotikos užsiėmimai

Arduino robotika

Užsiėmimus gali lankyti jaunuoliai nuo 10 metų. Užsiėmimų metu mokysitės programuoti ir konstruoti paprasčiausias elektrines schemas naudojantis gerai žinomu mikrovaldikliu UNO advanced. Užsiėmimai vyksta Klaipėdoje.

PLAČIAU
keramikos užsiėmimai

Keramika

Keramikos užsiėmimai Klaipėdoje vaikams ir suaugusiems! Įgysite techninių keramikos formavimo ir dekoravimo žinių, lavinsite vaizduotę ir kūrybiškumą jaukioje, keramikos dirbtuvių aplinkoje.

PLAČIAU

MICRO:BIT programavimo užsiėmimai

Micro:bit kompiuterių programavimo užsiėmimas Klaipėdoje startuoja nuo balandžio mėn.!

PLAČIAU

Turite klausimų ar pasiūlymų? Susisiekite su mumis.

SUSISIEKITE