REGISTRACIJA

Užsiėmimai 2023-2024

Įdomu. Perspektyvu. Naudinga.

Smagioji robotika (6-8 metai)

Smagiosios robotikos užsiėmimus gali lankyti 6-8 metų vaikai, kuriems labai patinka konstruoti iš lego detalių ir kurti! Užsiėmimai vyksta Šiauliuose ir Klaipėdoje.

robotika

Mindstorms Robotika

Užsiėmimus gali lankyti vaikai nuo 9 metų ir jaunuoliai. Užsiėmimai vyksta Šiauliuose ir Klaipėdoje.

ankstyvasis programavimas

Ankstyvasis programavimas

Užsiėmimai skirti jaunuoliams 10-14 metų, kurie nori susipažinti, išbandyti, išmokti programavimo padmenų. Jei sėdėti prie kompiuterio, tai sėdėti naudingai ir tikslingai!

programavimas C++

Programavimas C++

Užsiėmimai skirti jaunuoliams nuo 12 metų. Programos metu mokomasi funkcionalios ir ir universalios programavimo kalbos C++. Puiki investicija į savo ateitį!

Internetinių puslapių kūrimo pagrindai

Naujas užsiėmimas Šiauliuose! "Internetinių puslapių kūrimo pagrindai" skirti moksleiviams 11-15 metų amžiaus arba lankiusiems ankstyvąjį programavimą ar pažengusiųjų robotikos kursą.

STEAM pagrindai

STEAM pagrindai - nauji užsiėmimai Išmaniojoje mokykloje, kuriuose yra sujungiami skirtingų mokslo šakų pagrindai į vieną bendrą veiklą (gamtos mokslai, menas, technologijos, inžinerija, matematika).

PLAČIAU

NAUJIENA! Steamukai (5-6 metai)

Naujiena! Steamuko užsiėmimai (5-6 metai) skirti mažiesiems išradėjams!

Nuotoliniai STEAM užsiėmimai

Nuotoliniai STEAM užsiėmimai 9-12 metų vaikams!

PLAČIAU

Turite klausimų ar pasiūlymų? Susisiekite su mumis.

SUSISIEKITE