REGISTRACIJA

Įdomu. Perspektyvu. Naudinga.

Ankstyvoji robotika

Smagioji (ankstyvoji) robotika

Smagiosios robotikos užsiėmimus gali lankyti 5-8 metų vaikai, kuriems labai patinka konstruoti iš lego detalių ir kurti! Užsiėmimai vyksta Šiauliuose ir Klaipėdoje.

robotika

Robotika (Mindstorms)

Užsiėmimus gali lankyti vaikai nuo 9 metų ir jaunuoliai. Užsiėmimai vyksta Šiauliuose ir Klaipėdoje.

ankstyvasis programavimas

Ankstyvasis programavimas

Užsiėmimai skirti jaunuoliams 10-14 metų, kurie nori susipažinti, išbandyti, išmokti programavimo padmenų. Jei sėdėti prie kompiuterio, tai sėdėti naudingai ir tikslingai!

programavimas C++

Programavimas C++

Užsiėmimai skirti jaunuoliams nuo 12 metų. Programos metu mokomasi funkcionalios ir ir universalios programavimo kalbos C++. Puiki investicija į savo ateitį!

skaitmeninės fotografijos kursai

Fotografija

Fotografija skirta jaunuoliams nuo 12 metų, norintiems išmokti teisingai fotografuoti, gilintis į fotografavimo procesą ir fototechniką. Pasisemkite džiaugsmo ir entuziazmo, fiksuokite tik iškalbingus vaizdus ir akimirkas! Užsiėmimai vyksta Klaipėdoje!

MICRO:BIT programavimo užsiėmimai

Micro:bit kompiuterių programavimo užsiėmimai Klaipėdoje ir Šiauliuose nuo rugsėjo mėn.!

Internetinių puslapių kūrimo pagrindai

Naujas užsiėmimas Šiauliuose! "Internetinių puslapių kūrimo pagrindai" skirti moksleiviams 10-15 metų amžiaus arba lankiusiems ankstyvąjį programavimą ar pažengusiųjų robotikos kursą.

STEAM pagrindai

STEAM pagrindai - nauji užsiėmimai Išmaniojoje mokykloje, kuriuose yra sujungiami skirtingų mokslo šakų pagrindai į vieną bendrą veiklą (gamtos mokslai, menas, technologijos, inžinerija, matematika).

Pianinas

Individualūs pianino užsiėmimai Klaipėdoje!

Scratch žaidimų kūrimas

Scratch žaidimų kūrimas Klaipėdoje! Vaikams nuo 8 metų.

Ankstyvasis muzikinis ugdymas

Ankstyvasis muzikinis ugdymas 1-3 metų mažyliams Klaipėdoje!

PLAČIAU

Turite klausimų ar pasiūlymų? Susisiekite su mumis.

SUSISIEKITE