Projektai

Nuo 2018-11-25 VšĮ Išmanioji mokykla vykdo iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą Nr. 09.1.3-CPVA-K-723-01-0011 „Mobilių klasių įkūrimas VšĮ Išmanioji mokykla”.

Projekto tikslas – padidinti įstaigos veiklos efektyvumą įkuriant mobilias klases.

Siekiant prisitaikyti pie nuolat augančio robotikos ir išmaniųjų technologijų sričių mokymų poreikio, VšĮ Išmanioji mokykla planuoja sukurti mokymų programą, kuri sudarytų sąlygas mokytis virtualiojoje realybėje bei dirbti su tikrais industriniais robotais, kurie naudojami gamyklose. Įgyvendinant projektą planuojama įkurti mobilias virtualios realybės ir industrinio roboto klases. Klasių įrengimui bus įsigyti virtualiosios realybės akiniai, edukacinis robotas ir kompiuterinė įranga. Tikimasi, kad moksleiviai, projekto įgyvendinimo metu susipažinę su industrine robotika dažniau rinksis robotikos studijas, didės jų motyvacija mokytis perspektyvios specialybės. Virtualios realybės panaudojimas edukaciniams užsiėmimams suteiks vaikams galimybę mokytis mechanikos, fizikos, chemijos, biologijos, kurti virtualius objektus bei padės įsisavinti teisingų pasirinkimų galimybes esant skirtingoms aplinkybėms.