1,5 val.
10-12 vaikų
12-16 m.
Šiauliai

„JavaScript programavimo pagrindai” yra programavimo būrelis, skirtas moksleiviams nuo 12 iki 16 metų, kurie nori išmokti JavaScript programavimo kalbos. Šis būrelis suteikia puikias galimybes moksleiviams pradėti mokytis vienos iš populiariausių ir plačiausiai naudojamų interneto programavimo kalbų – JavaScript.”JavaScript programavimo pagrindai” būrelis yra puiki tęsinio programa tiems, kurie jau sėkmingai baigė tinklalapių kūrimo būrelį. Tai tinkamas pasirinkimas moksleiviams, kurie
jau įgijo pagrindinius tinklalapių kūrimo įgūdžius ir nori tęsti savo mokslą programavimo srityje.
Programos tikslai:

1. JavaScript pagrindai: Moksleiviai bus įvedami į pagrindinius JavaScript konceptus, sintaksę ir funkcijas. Jie išmoks kintamuosius, sąlygas, ciklus ir masyvus – tai pagrindinės struktūros, leidžiančios kurti interaktyvius ir dinamiškus tinklalapius.
  2. Interaktyvių tinklalapių kūrimas: Būrelio dalyviai išmoks, kaip naudoti JavaScript, kad pridėtų interaktyvumo ir judesio efektų į savo tinklalapius. Tai apims pakeitimus, kurie įvyksta, kai paspaudžiamas mygtukas, užvedama pelė, arba įvestas tekstas į formą.
  3. Praktinės užduotys ir projektai: Programa teiks moksleiviams galimybę kurti savo projekto idėjas, tokias kaip nesudėtingus žaidimus, skaitmeninius atvaizdus arba kitus kūrybiškus tinklalapius, taip skatindama kūrybiškumą ir saviraišką.
  4. Programavimo logika: Moksleiviai išmoks mąstyti algoritmiškai ir spręsti problemas programavimo būdu, kuri yra naudinga ne tik programavime, bet ir kasdieniniame gyvenime.
  5. Bendradarbiavimas: Būrelis skatins moksleivius bendradarbiauti, dalintis idėjomis, sprendimais ir mokytis iš kitų kolegų, taip skatindamas komandinio darbo įgūdžius.

„JavaScript programavimo pagrindai” būrelis yra puiki galimybė tiems, kurie nori tapti dar geresniais web programuotojais, tęsti savo mokslą ir kurti inovatyvias interneto svetaines ar aplikacijas. Tai yra žingsnis į priekį tiems, kurie jau įžengė į programavimo pasaulį ir siekia pasiekti daugiau.