Išmanioji mokykla

Apie mus

Malonu, kad skaitote šias eilutes, malonu, kad domitės Išmaniąja mokykla, maloniai laukiame Jūsų apsilankymo!

Išmanioji mokykla skirta vaikams, jaunimui, šeimoms, charizmatiškoms asmenybėms, Jūsų idėjoms, mintims, norams, neatrastoms galimybėms, geram Jūsų laikui.. šį sąrašą galėsite pratęsti kiekvienas, apsilankęs pas mus. Svarbiausia, kad čia gali būti Savimi, ieškoti ir atrasti tokią veiklą, kuri Tau mieliausia. O galbūt Tu nori eksperimentuoti ir sužinoti, kas Tave domina, kokia sritis taps Tavo ateities pasirinkimu? Visos galimybės atsiveria Išmaniojoje mokykloje. Puikūs lyderiai — užsiėmimų vadovai padės įgyvendinti Tavo idėjas, o iš pirmo žvilgsnio neįmanomi dalykai taps įmanomais!

Išmanioji mokykla orientuota į kūrybą, išmaniųjų technologijų pagalba. Galėsite tapti kūrėjais, o ne vartotojais, ranka pasiekti ir naudotis išmaniųjų technologijų įrankiais – robotais, 3D spausdintuvu, skeneriu, trimačiais akiniais ir kt.

Užsiėmimai vaikams ir jaunimui, stovyklos atostogų metu, edukacijos klasėms, grupėms ir kolektyvams, gimtadienių ir švenčių vedimas, mokymai suaugusiems ir projektinės veiklos – visa tai Išmanioji mokykla.

Ugdome asmenybes.