Virtualios realybės šou

Išbandykite rytojaus pramogos jau šiandien su moderniausia virtualios realybės įranga! Pasinerkite į virtualią realybę, kurioje galėsite tapti menininkais piešiančiais erdvėje, nukeliauti į tolimiausius Žemės kampelius ar net pasivaikščioti Marso paviršiumi! O jei esate nusiteikę žaismingiau – galėsite apginti pilį nuo priešų šaudydami iš lanko, skraidysite kosminiais erdvėlaiviais, ar net nukeliausite į siurrealistinį sapną… ir tai tik keletas virtualios realybės siužetų, kuriuos galėsite pasirinkti iš daugelio kitų fantastiškų pramogų. Paįvairinkite savo šventę, nesvarbu ar tai būtų įmonės šventė, ar gimtadienis, ar tiesiog draugų vakarėlis. Drąsiai pasinerkite į virtualią realybę ir būkite vieni pirmųjų, kurie bus susipažinę su naujausiomis pramogomis!

Šventės trukmė: ~2,5 val.

Šventės laikas: savaitgaliai, darbo dienos, būtina išankstinė registracija tel. 8-686 86587 (Šiauliai), 8-640 83377 (Klaipėda).

Šventės dalyviai: amžius nėra ribojamas. Gimtadienį švęsti gali ir vaikai, ir suaugę.

Šventės kaina: teiraukitės pokalbio metu.

Šventės vaišės: galite atsinešti savo tortą, užkandžius ir visa kita, kuo norite vaišintis.

Švęsti išmaniai Jums padės Išmaniosios mokyklos kolektyvas. Šventės metu nuolat bus žmogus, atsakingas už sėkmingą šventės pravedimą.

Gimtadienis Išmaniojoje mokykloje – ne tik smagus, bet ir naudingas!