Akimirkos iš robotų varžybų Šiauliuose

Rugsėjo pradžioje Šiauliuose vyko robotų varžybos „ROBO MEET“, kuriose dalyvavo ir Klaipėdos Išmaniosios mokyklos komanda. Renginį organizavo VšĮ Išmanioji mokykla, Saulėtekio gimnazija, Šiaulių universitetas. Buvo puiki galimybė parodyti ir išbandyti savo sukurtus robotus, bei iš arčiau apžiūrėti kitų komandų robotus. Klaipėdos komandą sudarė net keturi nariai. Povilas Šaparavivičius (9 m.) dalyvavo linijos sekimo rungtyje, Patrikas Milius (12 m.), Dominikas Smailys (11 m.) ir Emilis Gimžauskas (11 m.) dalyvavo LEGO robotų sumo rungtyse. Vaikus varžyboms ruošė Diana Balčauskienė ir Vaidas Bradauskas.

Robotų kūrėjai iš visos Lietuvos jėgas galės išbandyti net 6 rungtyse: LEGO robotų linijos sekimo, Linijos sekimo, LEGO robotų sumo, MINI sumo robotų, Freestyle robotų pasirodymo, PRO robotų linijos sekimo rungtyse. Konkurse galėjo dalyvauti bet kurio amžiaus robotų kūrėjai. Tikimės, kad šią naują iniciatyvą palaikys kuo daugiau robotikos gurmanų ir robotų ringe vyks karštos kovos ir kitais metais. Varžybų dalyviai buvo apdovanoti vertingais prizais ir medaliais, o sukaupta patirtis pasitarnaus sekančiose varžybose.