Nuotolinė edukacija „MES-ANIMACIJOS KŪRĖJAI“ 5-8 kl.

Nuotolinė edukacija „MES-ANIMACIJOS KŪRĖJAI“. Mokiniai supažindinami su animacijos atsiradimo istorija, kitimu ir tobulėjimu. Pristatymo metu aptariami animacijos kūrimo būdai ir formos, naudojami įrankiai ir pavyzdžiai. Pristatomas animacijos kūrimo būdas vadinamas „flipbook“ ir aplinka jai kurti. Mokiniai šioje aplinkoje gali lengvai tapti animacijos kūrėjais be išankstinio pasiruošimo. Esant norui ir galimybėms, gali tobulėti savarankiškai. Sukurtus darbus lengvai galima parsisiųsti ir dalintis su draugais. Mokiniai sinchroniniu būdu kuria kartu su mokytoja ir draugais savo animaciją, užsiėmimo pabaigoje demonstruoja savo draugams ir aptaria.

Edukacija skirta 5-8 klasių moksleiviams.

Edukacijos trukmė – 45 min. per ZOOM platformą.

Registracija ir platesnė informacija: tel. 8-686 86587 arba info@ismaniojimokykla.lt