NVŠ krepšelis

NVŠ (Neformaliojo vaikų švietimo) krepšelis skiriamas bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviams nuo 6 metų amžiaus (1–12 klasių moksleiviai). NVŠ krepšelis gali būti skirtas tik vienai pasirinktai NVŠ veiklai finansuoti, kuri vyksta ne mažiau nei 2 pedagogines valandas per savaitę. 2018 metų NVŠ finanasavimas Šiauliuose, Klaipėdoje, Mažeikiuose skiriamas nuo vasario mėn. iki birželio 30 d.

Ką daryti norint skirti NVŠ krepšelį?

Susisiekti su VšĮ Išmanioji mokykla administracija žemiau nurodytais kontaktais. Turėsite užpildyti sutartį. Tai padaryti turite iki 2018 m. sausio 31 d.

Kodėl NVŠ krepšelį verta skirti VšĮ Išmanioji mokykla?

• Finansinė nauda tėvams. Taikome nuolaidą užsiėmimams, kurie yra finansuojami iš NVŠ krepšelio lėšų.
  • Už NVŠ krepšelio lėšas yra įsigijama kokybiška įranga, priemonės, robotikos rinkiniai ir priedai. Su šiomis priemonėmis dirba ir mokosi Jūsų vaikai/jaunuoliai.
  • Užtikrinama paslaugos kokybė:
  • Visos NVŠ programos yra akredituotos atitinkamų savivaldybių.
  • Užsiėmimus veda pedagoginį išsilavinimą turintys darbuotojai arba išklausę pedagoginių-psichologinių žinių kursą, turintys ne vienerių metų patirtį neformaliojo vaikų švietimo srityje.
  • Suteikiamos visos reikiamos priemonės užsiėmimų veiklai, papildomai nieko nereikia turėti ar įsigyti.

Registruotis į NVŠ programas galite:

Šiauliai Tel.: 8 686 86587; El. paštas: info@ismaniojimokykla.lt

Klaipėda Tel.: 8 640 83377; El. paštas: klaipeda@ismaniojimokykla.lt