Startuoja MICRO:BIT programavimo užsiėmimai

Balandžio mėnesį startuoja Mincro:bit programavimo užsiėmimai skirti vaikams nuo 7 metų.

Užsiėmimų metu vaikai mokysis programuoti pasaulyje vis labiau populiarėjančiais Micro:bit kompiuteriais, kurie buvo sukurti tam, kad būtų patogu ir paprasta naudoti nuo pirmos dienos. Programavimas vaikams labiau prieinamas, suprantamas, užduotys praktinės, kurias bus galima išbandyti pamokos metu. Tai puikus būdas pasiekti praktinių rezultatų!

Šie mikrokompiuteriai jau naudojami Suomijoje, Širi Lankoje, Singapūre, Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse.  Atlikti tyrimai rodo kad vaikai išbandę šiuos užsiėmimus tiki, kad kiekvienas gali programuoti, net 70 % mergaičių teigė, kad ateityje rinksis informacines technologijas!

Užsiėmimų metu vaikai programuos naudodami  JavaScrip blokus, kurie padės lengvai perprasti programavimo subtilybes. Įvairūs Micro:bitprojektai tinka technologijų, fizikos, meno ir muzikos pamokoms. Užsiėmimų programa dinamiška, kintanti ir motyvuojanti vaikus siekti asmeninių rezultatų.

Registracija Klaipėdoje:

Tel.: 864083377

El.p.: klaipeda@ismaniojimokykla.lt