VASAROS STOVYKLA „KIEMO REIKALAI” (7-13 M.)

Ar žinote, kas geriausia, gali nutikti vaikui vasarą?

Mes žinome! Tai vasaros stovykla, kurioje kiekvienas vaikas gali atsipalaiduoti, puoselėti savo fizinę ir emocinę sveikatą, lavinti vaizduotę ir kūrybingumą. Todėl šią vasarą kviečiame pas mus į kiemą! Šią vasarą mes už gamtą, gryną orą, išvykas ir keliones! O kaipgi nuotykiai? Stovyklos metu vaikai išbando naujas edukacijas, susitinka su įdomiais žmonėmis. Prisiminsime kiemo komandinius žaidimus, kurie padės draugauti ir kurti santykius su aplinkiniais. Šokam į patogius sportbačius ir tegul prasideda vasara!

NUOTYKIAI, NEPAMIRŠTAMI ĮSPŪDŽIAI, NAUJI DRAUGAI IR DAUG KŪRYBINĖS VEIKLOS šią vasarą laukia vaikų, kurie išsiilgę bendravimo ir vasaros saulės! Pasinerkime į nepamirštamą vasaros nuotykį, kuris ne tik nustebins naujais išbandymais, bet taip pat suteiks naudingų žinių ir gebėjimų, kurie padės sėkmingai tobulėti.

Stovykloje  „Kiemo reikalai” Tavęs laukia šios veiklos:

• Robotika
  • Lauko žaidimai
  • Virtualios pramogos
  • Steam
  • Animacijos kūrimas
  • Gamtos pramogos
  • Šokiai
  • Eksperimentai
  • Sporto užsiėmimai
  • Pažintinės kelionės, muziejai, edukacijos
  • Interaktyvūs žaidimai. Įkvėpk save ir kitus šią vasarą!

Stovyklos kaina: 195 Eur.
Amžius: 7 – 13 m.
Dienos veiklų trukmė –  8:00-17:00 val.
PAMAINOS:
Liepos 1 d. – Liepos 5 d.
Liepos 8 d.- Liepos 12 d.
Liepos 15 d. – Liepos 19 d. (TELIA)
Liepos 22 d. – Liepos 26 d.
Liepos 29 d. – Rugpjūčio  2 d.
Rugpjūčio 5 d. – Rugpjūčio 9 d.
Rugpjūčio 19 d. – Rugpjūčio 23 d.

REGISTRACIJA
Tel.: 8-686 86587