VASAROS STOVYKLA „NESTABDOM” (7-13 M.)

ŠIĄ VASARĄ NESTABDOM! Paprastai ir aiškiai, kaip ir kiekvieną vasarą mūsų laukia neįtikėtino smagumo beprotybė, kurioje vaikai kuria, juokiasi, myli, išmoksta, nustemba, keliauja! Tyrinėti, sužinoti ir išmokti lengviausia tada, kai tai darai smagių draugų kompanijoje, o tai moko, kokia svarbi yra draugystė ir komandinis darbas. Kviečiame šią vasarą praleisti kartu, juk kiekviena vasara turi savo istoriją, taigi  kokiomis istorijomis šią vasarą nuspalvins Jūsų vaikai?

NUOTYKIAI, NEPAMIRŠTAMI ĮSPŪDŽIAI, NAUJI DRAUGAI IR DAUG KŪRYBINĖS VEIKLOS šią vasarą laukia vaikų, kurie išsiilgę bendravimo ir vasaros saulės! Pasinerkime į nepamirštamą vasaros nuotykį, kuris ne tik nustebins naujais išbandymais, bet taip pat suteiks naudingų žinių ir gebėjimų, kurie padės sėkmingai tobulėti.

Stovykloje  „NESTABDOM” Tavęs laukia šios veiklos:

• Robotika
  • Micro:bit
  • Virtualios pramogos
  • 3D užsiėmimai
  • Animacijos kūrimas
  • Gamtos pramogos
  • Šokiai
  • Sporto užsiėmimai, Taekwondo
  • Pažintinės kelionės, muziejai, edukacijos
  • Interaktyvūs žaidimai. Įkvėpk save ir kitus šią vasarą!

Stovyklos kaina: 185 Eur.
Amžius: 7 – 13 m.
Dienos veiklų trukmė –  8:00-17:00 val.
PAMAINOS:
Liepos 10 d. – Liepos 14 d.
Liepos 17 d.- Liepos 21 d.
Liepos 31 d. – Rugpjūčio 4 d.
Rugpjūčio 7 d. – Rugpjūčio 11 d.

REGISTRACIJA
Tel.: 8-686 86587